Enzyme complex

Novinka
€23
Skladom
Možnosti doručenia

Doplnok výživy uľahčuje vstrebávanie živín, pomáha udržiavať zdravé mikroflóru a napomáha pri obnove činnosti tráviacich enzýmov.

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do troch pracovných dni
Doručenie do troch pracovných dni
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

 • Doplnok výživy uľahčuje vstrebávanie živín, pomáha udržiavať zdravé mikroflóru a napomáha pri obnove činnosti tráviacich enzýmov.

  -             Pre zdravé trávenie

  -             Pre ľudí, ktorí majú problémy so vstrebávaním živín, s hmotnosťou, s častými nevoľnosťami, zápchou, či hnačkou, bolesťami žalúdka, nevoľnosťou, ale aj refluxom či syndrómom dráždivého čreva

  Narušená činnosť tráviacich enzýmov alebo enzýmová nedostatočnosť sa dá optimalizovať  práve produktom Enzyme complex

  Doplnok výživy je vhodný aj pre jedincov, ktorí chcú zlepšiť svoj životný štýl a stravovacie návyky.

  Enzyme complex

  Enzýmy možno opísať ako jednoduché proteíny nachádzajúce sa v každej živej bunke, kde pôsobia ako ,,biologické katalyzátory“ na reguláciu rôznych biologických reakcií vrátane trávenia. Podieľajú sa na rozklade bielkovín, uhľohydrátov, tukov a ďalších zložitých molekúl prítomných v potravinách. Týmto pôsobením uľahčujú tráviaci proces a napomáhajú tak lepšiemu vstrebávaniu živín. Nedostatok optimálnej tráviacej funkcie spojený s nedostatočnosťou enzýmov môže viesť k malabsorpcii a mnohým súvisiacim zdravotným problémom, ak sa nedostatok enzýmov nerieši.

  Enzyme complex- je unikátnou zmesou špecifických tráviacich enzýmov, ktorá ponúka oveľa viac než len napomáhanie správnemu tráveniu a lepšiemu vstrebávaniu živín.

  Zloženie produktu Enzyme complex:

  Emugold - Akáciová vláknina - je druh rozpustnej vlákniny, ktorá sa získava zo šťavy stromu akácie. Pôsobí ako prebiotikum.

  Digezyme enzymes-komplex enzýmov - je patentovaný komplex 5 tráviacich enzýmov-amyláza, proetáza,laktáza, lipáza, celuláza, ktoré podporujú zdravé trávenie a vstrebávanie živín zo stravy. Rozkladajú molekuly jedla na dostatočne malé jednotky, ktoré organizmus dokáže absorbovať, čo súvisí s celkovou telesnou kondíciou. Účinky tráviacich enzýmov:

  -Trávenie sacharidov

  - Výborná odolnosť voči žalúdočným šťavám

  - Lepšia absorbcia živín

  - Obnova správnych hladín a aktivity tráviacich enzýmov

  - Vhodné pre ľudí s intoleranciou laktózy, vegetariánov, vegánov

  - Výživový doplnok neobsahuje žiadne zložky GMO(geneticky modifikované organizmy)

  Amyláza-trávenie sacharidov

  Proteáza-trávenie bielkovín

  Laktáza-trávenie mliečneho cukru(laktózy)

  Lipáza-trávenie tukov

  Celuláza-trávenie celulózy-rastlinných druhov vlákniny

  Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne po jedle

  Balenie: 30 kapsúl

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.

  Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenia Európského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.