Harmonelo Slim, telesná hmotnosť pod kontrolou 500ml

Neohodnotené
€35
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Telesná hmotnosť pod kontrolou !

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Doručenie do troch pracovných dni
Doručenie do 4 pracovných dni
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Koncentrácia s vysokým obsahom vlákniny, L-karnitínu a fermentovanej Gynostemy päťlistej. 

Charakteristika: Harmonelo SLIM je sirup na báze prebiotickej rozpustnej vlákniny a komplexu biologicky aktívnych molekúl určených na redukciu telesnej hmotnosti. Základnou zložkou je glukomanán, ktorý je dôležitou zložkou nízkoenergetickej diéty. Dôležitou zložkou je tiež L-karnitín, ktorý sa zameriava na hlavné príčiny ukladania tukov. Extrakt z opuncie sa vyznačuje schopnosťou viazať tuky a obmedzovať ich vstrebávanie. Harmonelo SLIM obsahuje extrakt zo zeleného čaju, ktorý pôsobí ako silný antioxidant a prispieva k udržaniu metabolizmu tukov. Mikrobiálne aktivovaná Gynostema päťlistá označovaná tiež ako ženský pilistový obsahuje vysokú koncentráciu biologicky dostupných ginsenoidov. Jeho účinok je posilnený extraktom z chmeľu s obsahom xantohumolu. Monakolin K z červenej fermentovanej rýže prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.  

Zloženie v 1 dávke (20ml):

Aktívne látky

obsah

DHRP*

Rozpustná kukuričná vláknina

2200 mg

-

L-karnitín

250 mg

-

Glukomanán

140 mg

-

Extrakt z opuncie mexickej

100 mg

-

Extrakt zo zeleného čaju

40 mg

 

Mikrobiálne aktivovaná Gynostema päťlistá

30 mg

 

Extrakt z chmeľu

5 mg

 

Monakolin K z červenej fermentovanej rýže

5 mg

 

Koenzým Q10

10 mg

 

Chróm

80 ug

200

  *DRHP – denná referenčná hodnota príjmu; - nie je stanovená

Zloženie: Voda, rozpustná vláknina z kukurice, glukomanánu, L-karnitín, extrakt z opuncie mexickej, extrakt zo zeleného čaju, mikrobiálne aktivovaná Gynostemma pentaphyllum, extrakt z chmeľu, červená rýžľa s monakolinom K, koenzým Q10 (ubichinol), pikolinát chromitý, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), aróma hruška, konzervanty (sorban draselný a benzoát sodný), sladidlo (steviol).

Dávkovanie: 2 x denne 10 ml., sirup je možné konzumova priamo alebo je moÏné odporúãanú dávku rozriediť v čaji, vode alebo inom nápoji. Redukcia hmotnosti.
Pred upotrebením pretrepať.

Hmotnosť obsahu: 500 ml

Upozornenie: : Neprekračujte odporúčané dodávky. Prípravok nie je určený ako náhrada pestré stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Ukladajte mimo dosah detí. Nie je vhodné pre dojčiace a tehotné ženy a deti do 3 rokov. Sediment nie je na závadu.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25°C. Ukladajte mimo dosah detí. Po otvorení odporúčame spotrebovať do 30 dní.