Harmonelo Life - pre podporu črevnej mikrobioty, normálny životný rytmus 500ml

Dopredaj
Neohodnotené
€35
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

podporuje priateľské črevné baktérie - Bez lepku, mliečnych zložiek - Dragon fruit 

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Doručenie do troch pracovných dni
Doručenie do 4 pracovných dni
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Doplnok stravy Harmonelo Life je sirup na báze prebiotickej rozpustnej vlákniny z čakanky. Obsahuje jedinečnú kombináciu štiav z plodu dragon fruit (dračí plod - Pitaya) a goji, fortifikované betaglukánom z hlivy ustricovej. Dračí plod (Dragon fruit) je obľúbený tradičný plod z oblasti strednej Ameriky a Ázie. Plody kustovnice čínskej, čiže goji, sú vďaka svojmu zloženiu označované za superpotravinu 21. storočia. Základom sirupu je 85% rozpustná vláknina na báze fruktooligosacharidov, ktorá podporuje priateľské črevné baktérie.

Pre váš harmonický život

Lahodný sirup Harmonelo Life je doplnok stravy obsahujúci vyváženú kombináciu štiav z plodov dragon fruit (dračí plod) a čierne goji (kustovnica čínska) obohatenú o silu betaglukanu z hlivy ustricovej.

Plody čiernej kustovnice čínskej čiže black goji sú vďaka svojmu zloženiu označované za superpotravinu 21. storočia.

Základom nášho sirupu je rozpustná čakanková vláknina na báze fruktooligosacharidov, ktorá podporuje priateľské črevné baktérie.

Hlavné výhody: (namiesto odrážok malá loga H)

  •       Sirup sa rýchlo vstrebáva - vysoká biologická dostupnosť aktívnych zložiek
  •       Jednoduché použitie
  •       Bez lepku, mliečnych zložiek
  •       Sladené rozpustnou vlákninou s probiotickým efektom
  •       Nízky glykemický index 

Zloženie aktívnych látok:

Dračí plod (Pitahaya blanca) sušená šťava 500 mg, Kustovnica čínska (Black goji) sušená šťava 500 mg, Betaglukan z hlivy ustricovej 250 mg, Čakanková vláknina 2500 mg, Steviol-glykozidy (stévie) 10 mg 

Čomu prispieva:

  •       Podpora črevnej mikrobioty
  •       Normálny životný rytmus

 Dragon fruit (Dračí plod / Pitahaya blanca)

Dragon fruit je plod kaktusu z oblasti strednej Ameriky a Ázie. Má tvar bobule a tuhú šupinatú šupku ukrývajúci dužinu. Chuť dužiny je jemná a mierne sladkastá. Niektoré druhy môžu pripomínať melón, iné môžu mať chuť podobnú kiwi. Dragon fruit patrí medzi veľmi obľúbené a chutné ovocie s vysokým obsahom živín na podporu kvality nášho bežného života.

Dračí plod obsahuje dôležité vitamíny, minerály a vlákninu, napriek tomu má nízky obsah kalórií.

Black Goji (Kustovnica čínska / Lycium chinense), sušená šťava

Goji je vďaka svojmu zloženiu označovaná za superpotravinu 21. storočia. Harmonelo Life obsahuje šťavu z Black Goji. Tá je známa svojou vysokou nutričnou hodnotou, ktorá je dokonca oveľa vyššia ako u bežných červených bobúľ. Čierne bobule obsahujú veľké množstvo bielkovín, tukov, uhľohydrátov, voľných aminokyselín, organických kyselín rôznych živín, minerálov, stopových prvkov, alkaloidov a vitamínov. Plody Black Goji navyše obsahujú niektoré esenciálne mastné kyseliny, ktoré v ovocí obvykle nenájdeme. Ďalším pozitívom je tiež obsah veľkého množstva proanthokyanidinov.

Tento druh kustovnice obsahuje doslova gigantické množstvo antioxidantov a prírodných farbív, bio flavonoidov a ďalších prospešných látok.  

Betaglukan z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus)

V Harmonelo Life je použité purifikovaného, tj. Vysoko prečisteného, extraktu z hlivy ustricovej, ktorá obsahuje široké spektrum prospešných látok. Medzi tie najdôležitejšie patrí práve betaglukány - unikátne prírodné polysacharidy - ktoré sú takmer nepostrádateľné pre náš imunitný systém. 

Rozpustná vláknina

Nová generácia prebiotík na báze upravených - enzymaticky ztekucených - čakankových fruktooligosacharidov prispieva k prirodzenej obnove črevnej mikrobioty. Pôsobí vo všetkých častiach čreva, ako v tenkom, tak hrubom. Túto vlákninu nevie naše telo využiť, stráviť ani vstrebať. Je však dôležitou živinou pre naše prospešnej črevnej baktérie.

Okrem toho podporuje množenie baktérií bifidogenního typu v črevách. V tom hrubom navyše zvyšuje produkciu butyrátu priateľskými črevnými baktériami. Butyrát je pre naše telo veľmi prospešná látka. Slúži tiež ako zdroj energie pre bunky črevnej sliznice, a tým napomáha k obnove jej integrity (celistvosti).

Stévia sladká (Stevia rebaudiana Bertoni)

Stévia je voľne rastúci ker v tropických a subtropických oblastiach Južnej a Strednej Ameriky. Hlavná sila tohto kríku je ukrytá v jeho listoch a stonkách, ktoré obsahujú látku steviozid. Tá je 200-300krát sladší ako sacharóza a má zanedbateľný energetický obsah. Po stáročia bola a je stévia využívaná v prírodnej medicíne, a preto sme zvolili ako sladidlo práve Steviol-glykozidy. 

Zloženie:

Rozpustná vláknina z čakanky na báze fruktooligosacharidov **, šťava plodu Hylocereus zvlněnného (Dragon Fruit - Hylocereus undatus), šťava plodu kustovnice čínskej (Black Goji - Lycium chinense), betaglukan z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), steviol-glykozid, xantanová guma.
 

Dávkovanie:

1x denne 20 ml, sirup možno konzumovať priamo, prípadne možno odporúčanú dávku rozriediť v čaji, vode alebo inom nápoji. Jedná sa o doplnok stravy, ktorý nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.

 ** Vláknina obsahuje zvyškové množstvo zmesi glukózy, fruktózy a sacharózy (max.15%)

Bohužiaľ podľa súčasnej legislatívy a NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12.2012, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Mohli vzbudiť dojem zakázaného zdravotného alebo liečebného účinku bylín a prírodných látok aj napriek tomu, že sa používajú stovky rokov a pomohli mnohým ľuďom.

Tabuľka výživových hodnôt

 

Hodnoty obsah na 100g
Energia 79kJ / 19,74kcal
Tuky 0g
Cukry 1,4g
Proteíny 0g